MOPS-PUG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MOPS-PUG

Za sve koji imaju ili vole pse rase mops!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mops preko leta (pug dog over the summer)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Aleksandra
Admin
Aleksandra


Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.01.2009

Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitimePon Jan 19, 2009 9:39 am

Kako se ponasa vas mops leti....????


Poslednji izmenio Aleksandra dana Sub Apr 18, 2009 12:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://pug-dog.serbianforum.info
ljilja

ljilja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 14.01.2009

Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:07 pm

Kad su jake vrucine, ne izlazi napolje jer mu bude jako toplo, pa jako tesko dise. Posto imamo dvoriste, cesto ga kvasim, mada on ne voli da se kvasi, samo se premesta sa jednog mesta na drugo i skoro ceo dan prespava. Tek kad padne vece bude zivahniji, trci i skace. Ne podnosi velike vrucine, i tad ga ni ne setam, jer ne moze dugo da izdrzi, brzo se zamori i pocne tesko da dise. Najvise voli prolece, i tad obozava da lezi na suncu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra
Admin
Aleksandra


Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.01.2009

Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitimePon Jan 19, 2009 10:31 pm

kada je velika vrucina, mi ga izvedemo ujutru kada jos nije mnogo vruce, a onda on leskari u kuci ispod klime, dok malo predvece ne zahladi pa ga tad izvedemo u setnju... voli da ga tusiramo mlakom vodom.... kada je vruce umivamo ga.... kada nije sezona vodimo ga ponekad na adu da pliva....
flower
Nazad na vrh Ići dole
https://pug-dog.serbianforum.info
ljilja

ljilja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 14.01.2009

Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitimePon Jan 19, 2009 11:34 pm

Mi smo iz Novog Sada pa sam ga vodila na Dunav, ali nece ni da pridje vodi. Kuci ga tusiram, ali i tad moram da ga drzim, jer uopste ne voli vodu, ne znam zbog cega. I ja ga leti uvece setam, on obozava da seta, ali brzo pocne glasno i tesko da dise, jel se i tvoj tako cuje da dise?
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra
Admin
Aleksandra


Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.01.2009

Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 9:27 am

da. kad je vruce on pocne tesko da dise...bas glasno dise....kao da nema vazduha...i onda mu dam vode i malo ga polijem vodom...
Nazad na vrh Ići dole
https://pug-dog.serbianforum.info
Sponsored content





Mops preko leta (pug dog over the summer) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mops preko leta (pug dog over the summer)   Mops preko leta (pug dog over the summer) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mops preko leta (pug dog over the summer)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mops na snegu... (pug on snow)
» MOPS STENCI NA PRODAJU
» MOPS STENCI NA PRODAJU LEGLO 1
» Mops-muzjak slobodan za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOPS-PUG :: Mops :: Mops u šetnji (pug in journey)-
Skoči na: